Обмін та поверення - інформація Love You Jewels.
Обмін та повернення виробів
Опис умов обміну та повернення ювелірних прикрас придбаних в мережі ювелірних магазинів LoveYou, а також у офіційному інтернет-магазині loveyou-jewels.com
Ми підходимо до створення та виробленню виробів з всією відповідальністю та впевнені, що Вам сподобаються прикраси, котрі ви придбали у нашій мережі. Але також ми розуміємо, що при покупці виробів - можуть бути не враховані всі фактори і ювелірна прикраса може не підійти з ряду причин.

Просимо звернути увагу, що згідно з чинного законодавства України ювелірні вироби входять до переліку товарів, що НЕ підлягають поверненню та обміну: "Ювелірні вироби належної якості, указані в переліку Непродовольчих товарів, затвердженим Постановою Кабінету міністрів України від 19 березня 1994 руку №172, не підлягають поверненню та обміну."
Повернення:
Повернення ювелірних виробів:
На жаль, згідно з чинного законодавства України - ювелірні вироби не підлягають поверненню. Ви можете зробити обмін прикрас при виконанні умов обміну в ювелірній мережі LoveYou.
Обмін:
ОБМІН МОЖЛИВИЙ:
Ви можете зробити обмін прикраси належної якості у випадку невідповідного розміру або при необхідності замінити колір металу:

- обмін виробу відбувається в рамках однієї моделі на інший розмір (персня, браслету чи кольє);
- обмін виробу відбувається в рамках однієї моделі на інший колір металу (червоне, біле чи жовте);

ВАЖЛИВО!
Вироби з коштовним камінням приймаються до обміну тільки після проведення експертизи на ювелірному виробництві (від 14 до 21 днів).


ОБМІН НЕМОЖЛИВИЙ:
На жаль, ми будемо вимушені відмовити у обміні виробу якщо:
- пошкоджена бірка, прикраса розпломбована, відсутній товарний чек або паспорт виробу;
- вироби були пошкоджені (виняток: заводський брак);
- вироби мають сліди користування;
- пройшло більше 14 днів з моменту покупки;
- вироби змінили свій колір з якої-небудь причини (через перебування в басейні, впливу хімічних речовин, високих температур або інших зовнішніх факторів).


Як скористатися послугою:
Для обміну необхідно звернутись у магазин де була придбана прикраса, або в інтернет-магазин, якщо ви робили замовлення онлайн.

В разі виникнення питань ви можете звернутись за номером гарячої лінії:
0 800 300 749